• تلفن: 2650495-0313
  • ایمیل: mahdfamco@gmail.com
  • ساعات کاری روزانه :       شیفت صبح    13:00-09:00      ,  شیفت بعدازظهر  19:00-17:0

درباره ما

درباره شرکت مهدفام سپاهان(سهامی خاص)

 

شرکت مهدفام سپاهان (سهامی خاص) ، در سال 1382  با مدیریت مهندس سیدکریم داوودی تاسیس گردید و امروز پس از حدود بیست سال فعالیت مداوم و پیشرو ، دارای رتبه ارشد انبوه سازی مسکن در استان اصفهان می باشد . این شرکت در اقصی نقاط ایران دارای پروژه های ارزنده ای بوده و همواره کیفیت و احداث پروژه های مدرن در برنامه اصلی شرکت مهدفام سپاهان قرار داشته است .

پروژه های برجسته این شرکت در شهرهای اصفهان ، تهران ، رشت ، قائم شهر ، مشهد ، نمک آبرود ، کیش ، شاهین شهر، بهارستان ، سپاهان شهر، فولادشهر،  نائین ، آران و بیدگل و …. بوده است .

عمده فعالیت های این شرکت در حال حاضر در زمینه انبوه سازی مسکن استوار می باشد و در اساسنامه در زمینه های احداث ، طراحی ، بهسازی ، نوسازی و کلیه امور مربوط به شهرسازی و احداث مجتمع های مسکونی و کلیه امور پیمانکاری راه و ابنیه ، خرید و فروش و تفکیک اراضی ، انجام کلیه امور بازرگانی ، داخلی ، خارجی ، مشارکت با کلیه موسسات ، شرکتهای دولتی و نیمه دولتی ، اخذ نمایندگی و خرید و فروش کلیه ابزار و لوازم موردنیاز در امور فرق اعم از داخل و خارج از کشور ، تهیه و تولید مصالح مورد لزوم در انجام فعالیتهای مذکور ، صادرات و واردات در امور فوق در ایران می باشد .

برخی از پروژه های اجرا شده به اجمال در تصاویر زیر قابل مشاهده می باشند . لطفا جهت مشاهده گالری پروژه ها ، به منوی پروژه های اجرا شده و یا صفحه اول وب سایت مراجعه فرمائید و یا  جهت بزرگنمایی لیست آنها در تصاویر ذیل روی آنها درنگ فرمائید .

.