• تلفن: 2650495-0313
  • ایمیل: mahdfamco@gmail.com
  • ساعات کاری روزانه :       شیفت صبح    13:00-09:00      ,  شیفت بعدازظهر  19:00-17:0

سخن مدیرعامل

بوردر4
بوردر4
بوردر 2

به نام خدا

سخن مدیرعامل

 

سی سال  تجربه و تلاش ، مدیران شرکت مهدفام سپاهان را بر آن داشت تا گرد هم آمده ، این مجموعه را با نیت همسوئی و الزام در توسعه فعالیت های عمرانی و صنعتی کشور تاسیس نمایند .

اجرای پروژه های عمرانی متعدد در اقصی نقاط ایران ، یکی از زمینه های کاری شرکت مهدفام سپاهان می باشد . در همین ارتباط الزام به اجرای دقیق و ایمن پروژه ها ،  با حفظ انضباط کاری ، پایبندی به برنامه های زمانبندی و احترام به تعهدات قراردادی ، از اهداف تعیین شده مسئولین ، مدیران و مهندسین شرکت مهدفام سپاهان  می باشد.

در مشارکت، تفسیر، تحول ، ارتقاء فنی ، استفاده از تکنولوژی روز جهانی ، همسوئی با فرهنگ ایرانی، پیاده سازی حوزه های مدیریت پروژه ، جزء بدیهی ترین اصول پذیرفته شده است . شرکت مهدفام سپاهان با تلاش فراوان در مسیر چشم انداز تعریف شده برای خود ، پس از طی طریق ده ها پروژه در اقصی نقاط ایران ، هم به صورت فنی و تجربی و هم علمی موفق به اخذ رتبه ارشد انبوه سازی از مراجع ذیصلاح گردیده و امیدوار است با ادامه این مسیر در جهت تامین رضایت کامل طرفین حساب و ارزش آفرینی مستمر برای کلیه ذینفعان گام های بلند و محکمی بر دارد.

مجموعه مدیران شرکت مهدفام سپاهان برای این مشارکت افتخار دارند با شرح مختصری از فعالیت ها، مسئولیت ها ، قراردادها و خدمات ارائه شده در طول دوران خود، در زمینه های عمرانی وغیر عمرانی ، پروژه های ساختمانی اعم از مسکونی، تجاری، اداری و آماده سازی توان و اراده خود را جهت خدمات هرچه گسترده تر به کشورعزیزمان به اطلاع مدیران ارشد در این خصوص اعلام نمایند .

شرکت مهدفام سپاهان ، با توجه به سوابق و دارا بودن مجموعه مدیریتی مناسب ، مهندسین و متخصصین مجرب ، امکانات ، ماشین آلات و کادر فنی و اجرایی، آمادگی خود را جهت انجام هر گونه مسئولیت در اقصی نقاط کشور اعلام می دارد .

امید است با اتکاء به یاری خداوند رحمان و حمایت مسئولیت محترم ، از خدمتگذاران کشور در زمینه های شغلی خود بوده و افتخارخدمت سازندگی نصیب مان گردد .

 

                                                                                                                      مدیریت مهدفام سپاهان

                                                                                                                          سیدکریم داوودی

بوردر3
سیدکریم داوودی
بوردر 6
بوردر 6